Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2012.03.16 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:


Bony o wartości 500 zł otrzymali laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych i konkursów. Starosta wyróżnił także nauczycieli, którzy przyczynili się do sukcesu uczniów. Łącznie uhonorowano 15 nauczycieli i 22 uczniów z 4 szkół ponadgimnazjalnych.


Uczniowie, którzy zdobyli w roku szkolnym 2010/11 tytuły laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych i ogólnopolskich konkursów (w kolejności alfabetycznej).
1. Joanna Amrogowicz - Zespół Szkół nr 2
Laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
2. Michał Ciecieląg (absolwent) - Zespół Szkół nr 2
Finalista Olimpiady Matematycznej
3. Magdalena Dereń - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
4. Piotr Dobrowolski (absolwent) - Zespół Szkół nr 2
Laureat Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
5. Aleksandra Furmaniak (absolwentka) - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
6. Piotr Gruszewski - Zespół Szkół nr 2
Laureat Konkursu Fizycznego w ramach projektu "Fizyka jest ciekawa"
7. Aleksandra Janiec (absolwentka) - III Liceum Ogólnokształcące
Laureatka Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
8. Dominik Jefmański - Zespół Szkół nr 2
Finalista Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
9. Tomasz Kowalczuk - Zespół Szkół nr 2
Finalista Olimpiady Teologii Katolickiej
10. Jolanta Kujawa (absolwentka) - Zespół Szkół nr 1
Finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
11. Aleksandra Lebiedzińska (absolwentka) - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
12. Michał Łapkowski - Zespół Szkół nr 2
Laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz Finalista Olimpiady Wiedzy o Finansach
13. Justyna Łobaza (absolwentka) - Zespół Szkół nr 2
Laureatka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
14. Marcin Maciejewski - Zespół Szkół nr 7
Finalista Konkursu "Zgotuj sobie sukces"
15. Monika Majkowska - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
16. Margareta Pelesz - Zespół Szkół nr 2
Zdobywczyni Brązowego medalu na Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców - sekcja Fizyki Teoretycznej Rosja - Moskwa
17. Bartosz Peter - Zespół Szkół nr 7
Finalista Konkursów: "Zgotuj sobie sukces" oraz "Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2010"
18. Oskar Słowik - Zespół Szkół nr 2
Laureat Konkursu Fizycznego w ramach projektu "Fizyka jest ciekawa"
19. Dagmara Wymysłowska - Zespół Szkół nr 2
Laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
20. Hanna Zając - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
21. Katarzyna Zeszut - Zespół Szkół nr 2
Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
22. Olga Zych - Zespół Szkół nr 1
Finalistka Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do udziału w olimpiadach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach (w kolejności alfabetycznej)
1. Pani Małgorzata Baniukiewicz - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Joannę Amrogowicz i Dagmarę Wymysłowską do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
2. Pani Agnieszka Chojka - Szumilas - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Michała Ciecieląga do Olimpiady Matematycznej
3. ks. Paweł Dancewicz - Zespół Szkół nr 2
przygotował Tomasza Kowalczuka do Olimpiady Teologii Katolickiej
4. Pani Małgorzata Janas - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Joannę Amrogowicz i Dagmarę Wymysłowską do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności oraz Hannę Zając do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
5. Pani Anna Jankowska - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Joannę Amrogowicz i Dagmarę Wymysłowską do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności oraz Hannę Zając do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
6. Pan Paweł Jarema - Zespół Szkół nr 1
przygotował Jolantę Kujawę do Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
7. Pani Katarzyna Kubiak - Zespół Szkół nr 7
przygotowała Bartosza Petera i Marcina Maciejewskiego do Konkursu "Zgotuj sobie sukces" oraz Bartosza Petera do Konkursu "Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2010"
8. Pani Dagmara Maćków - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Michała Ciecieląga do Olimpiady Matematycznej
9. Pan Wojciech Magierski - Zespół Szkół nr 2
przygotował Margaretę Pelesz do Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców - sekcja Fizyki Teoretycznej Rosja - Moskwa oraz Piotra Gruszewskiego i Oskara Słowika do Konkursu Fizycznego w ramach projektu "Fizyka jest ciekawa"
10. Pani Małgorzata Simm - Zespół Szkół nr 1
przygotowała Olgę Zych do Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
11. Pani Marlena Solecka-Jurkiewicz - III Liceum Ogólnokształcące
przygotowała Aleksandrę Janiec do Olimpiady Wiedzy o Rodzinie
12. Pani Małgorzata Stączek - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Magdalenę Dereń, Dominika Jefmańskiego i Monikę Majkowską do Olimpiady Artystycznej - sekcja plastyki
13. Pani Beata Trzcińska - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Michała Łapkowskiego do Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz Olimpiady Wiedzy o Finansach
14. Pani Anna Wojtowicz - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Justynę Łobazę i Aleksandrę Furmaniak do Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
15. Pani Maria Woźnicka - Zespół Szkół nr 2
przygotowała Piotra Dobrowolskiego, Aleksandrę Lebiedzińską i Katarzynę Zeszut do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Źródło: POWIAT WAŁBRZYSKI www.powiat.walbrzych.pl







Komentarze:
1. Dodane przez: ~max., w dniu: 27.02.2014 12:00:43 IP: *.87.160.170
Najładniej z tej imprezy wyszła Kasia Kubiak.Jest Śliczna.


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8




Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.211.108.8 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.