Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2011.08.24 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:


Wykorzystał okazję pozostawienia telefonu komórkowego bez nadzoru i ukradł go. Długo jednak nie cieszył się zdobyczą. Kilkanaście minut później został ujęty przez wałbrzyskich policjantów. Aparat odzyskano w stanie nieuszkodzonym i zwrócono właścicielce. Jak się okazało zatrzymany ma na swoim koncie kilka innych grzechów, do których się przyznał i opowiedział o nich funkcjonariuszom.


policjanci II komisariatu zatrzymali przy ulicy Przywodniej 18-letniego młodzieńca, który kilkanaście minut wcześniej wykorzystał fakt pozostawienia telefonu komórkowego bez nadzoru i ukradł go. Funkcjonariusze odzyskali ów skradziony aparat wartości 300 złotych i po wykonaniu czynności procesowych przekazali właścicielce. Jak się okazało młodzieniec ma na swoim koncie również inne czyny, do których przyznał się podczas przesłuchania. Dopuścił się ich popełnienia, kiedy był jeszcze nieletnim. Opowiedział w szczegółach między innymi o usiłowaniu włamania do jednego ze sklepów ogólnospożywczych oraz dwóch zniszczeniach mienia. Te zdarzenia dotyczyły dewastacji szyb. Jak wyjaśnił śledczym z „dwójki” zrobił to po prostu z nudów. Pierwsze, to wybicie szyby w pobliskiej szkole, drugie w pobliskim sklepie spożywczym. Tak, więc okazja uczyniła go złodziejem, a nudy nieletnim chuliganem.

Źródło: KMP WałbrzychKomentarze:


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.