Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2011.08.25 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:
Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu Oddział w Świdnicy przystępuje do konserwacji i udrożnienia kolejnych cieków wodnych – Czarnucha, Witoszowski Potok i Miła.


Czarnucha w miejscowości Olszany zostanie objęta pracami na odcinku 4 kilometrów, a prace za kwotę 114.925,35 złotych wykona WOJCIECHOWSKI Zakład Usług Leśno - Melioracyjnych, Zieleni Inżynieria Środowiska i Melioracji Czesław Wojciechowski z Żarowa.

Oczyszczony, również na długości czterech kilometrów zostanie także Witoszowski Potok w Świdnicy. Prace wykona ta sama firma za kwotę 134.261,38 złotych. Na nieco krótszym odcinku, bo 1,55 km zostanie wykonana konserwacja potoku Miła. Prace za kwotę 133.522,72 złotych wykona Zakład Budownictwa i Melioracji EKO-MEL s.c. z Dzierżoniowa.

Komentarze:


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.