Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2013.05.17 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:


Policjanci z Kłodzka współpracując z niemieckimi funkcjonariuszami ujawnili i zlikwidowali dziuplę samochodową mieszczącą się na terenie gminy Kłodzko. Ujawniono części samochodowe i elementy karoserii. W tej sprawie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kłodzkiego.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej uzyskali informację, że na terenie gminy Kłodzko znajduje się dziupla samochodowa. Kiedy ustalili i potwierdzili miejsce, w którym znajdują się części z kradzionych samochodów, weszli na teren posesji. W hali magazynowej mieściła się dziupla samochodowa, w której przechowywano części samochodowe i elementy karoserii luksusowych samochodów skradzionych za granicą. Okazało się, że akcesoria były oferowane do sprzedaży za pośrednictwem Internetu. 29 i 40-latek trafili do policyjnego aresztu.
Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.
Wczoraj 29-latek tłumaczył się przed prokuratorem. Przypomnijmy, że za przestępstwo paserstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.Źródło: KPP KłodzkoKomentarze:


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.