Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2016.08.04 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:
Wałbrzyscy policjanci zostali powiadomieni przez straszą panią, że od jakiegoś czasu nachodzi ją młoda dziewczyna i prosi o pieniądze na różne cele. Jednym z powodów, którym przekonała kobietę by pożyczyła pewną gotówkę było chore dziecko. Funkcjonariusze ustalili kto jest oszustką. Okazała się nią 16-letnia mieszkanka Wałbrzycha. Udowodniono jej aż 11 takich oszustw. O jej losie zadecyduje teraz sąd rodzinny.


Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali informację od starszej pani, że od jakiegoś czasu nachodzi ją młoda dziewczyna i prosi o pożyczenie pieniędzy, które przeznacza na różne cele. Powody podawane przez kobietę przekonywały pokrzywdzoną. Jednym z nich było chore dziecko. Kilkanaście wizyt oszustki sprawiło, że poszkodowanej ubyło z budżetu domowego blisko 7 tysięcy złotych. Funkcjonariusze po przyjęciu zawiadomienia natychmiast podjęli czynności w celu ustalenia i zatrzymania sprawczyni. Błyskawicznie zweryfikowali i uściślili kto dokonał tych oszustw. Podejrzaną okazała się 16-letnia mieszkanka Wałbrzycha. Podczas pracy z zatrzymaną udowodniono jej 11 takich czynów karalnych do, których się przyznała. Teraz o jej losie zadecyduje sąd rodzinny.Źródło: KMP Wałbrzych

Komentarze:


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.