Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2016.09.09 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:
Policjanci z Komisariatu I Policji w Wałbrzychu zatrzymali 16-letnią dziewczynę podejrzewaną o dokonanie rozboju, którego ofiarą była 75-letnia kobieta. Sprawczyni używając noża doprowadził pokrzywdzoną do stanu bezbronności i zażądała wydania wszystkich pieniędzy jakie ta, miała w domu.


Do zdarzenia doszło w minioną środę. 75-letnią mieszkankę Wałbrzycha odwiedził młoda dziewczyna. Chciała pożyczyć trochę pieniędzy. Gdy kobieta odmówiła, dziewczyna grożąc użyciem noża, doprowadziła ofiarę do stanu bezbronności i zażądała wydania wszystkich pieniędzy. Po otrzymaniu od przerażonej kobiety 600 zł uciekła z mieszkania.
75-latka o zdarzeniu powiadomiła Policję. Funkcjonariusze z wałbrzyskiej jedynki natychmiast zajęli się spraw. Pokrzywdzona szczegółowo opisała wygląd napastniczki. Na tej podstawie mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawczynię rozboju. Okazała się nią 16-letnia mieszkanka Wałbrzycha.
Nieletnia przyznała się do zarzucanego czynu. Obecnie w Policyjnej Izbie Dziecka we Wrocławiu oczekuje na decyzję Sądu Rodzinnego.Źródło: KMP Wałbrzych

Komentarze:


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.