Reklama   Redakcja   Polityka prywatnoœci
2016.10.24 mojwalbrzych.pl


W galerii:
Imprezy:
34-latek powiadomił policjantów z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, że został okradziony. Jak się okazało po sprawdzeniu i zebraniu przez funkcjonariuszy całego materiału dowodowego, do przestępstwa nie doszło. Teraz mu grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


W minioną niedzielę policjanci z pierwszego komisariatu w Wałbrzychu przyjęli zawiadomienie od 34-latka dotyczące kradzieży telefonu komórkowego, pieniędzy oraz dekodera. Straty pokrzywdzony oszacował na na blisko 7 tysięcy złotych. W trakcie zeznań mężczyzna wskazał, iż sprawcą tego przestępstwa jest jego konkubina. Funkcjonariusze od razu podjęli czynności w tej sprawie. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na ustalenie faktycznego przebiegu zdarzenia. Okazało się, że do kradzieży nie doszło. Kłótnia pomiędzy partnerami skłoniła 34-latka do zawiadomienia organów ścigania o nie popełnionym przestępstwie. Chcąc w ten sposób zemścić się na swojej konkubinie sam wpadł w tarapaty i został ukarany. Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Źródło: KMP Wałbrzych

Komentarze:
1. Dodane przez: ~Dorota, w dniu: 24.10.2016 02:04:05 IP: *.dynamic.chello.pl
I bardzo dobrze. Cwaniaczek oduczy się głupich żartów


Podziel się opinią na wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.80.36.205 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.