27.04.2017

W galerii:
Imprezy:

Operator maszyn i urządzeń
Dla klienta o uznanej międzynarodowej marce poszukujemy OD ZARAZ
pracowników produkcji

Zadania:

- obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych;
- kontrola jakości produktów ceramicznych;
- wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- dyspozycyjność od zaraz.

Oferta:

- praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym;
- umowa o pracę;
- wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy;
- praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku.

Uwaga! Jesteśmy nastawieni na współpracę długookresową!

Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych przez Sanpro Job Service Sp. z o.o. dla potrzeb
niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Lokalizacja:

Wałbrzych

Kontakt:
510011350

Prognoza pogody Wałbrzych
Weather Widget
YoWindow.com Forecast by yr.no

wyniki

wyniki

Więcej sond

                    mojwalbrzych.pl     Reklama     Poczta Kwiatowa Wałbrzych

stat4u